Close

"BANA HEMEN ACİL KOLİ LAZIM" DİYORSANIZ...

Öncelikle emin olun ki, bu durumu sadece siz yaşamıyorsunuz. Örneğin hemen ihracat yapacaksınız ya da ürünlerini acil sevk etmeniz gerekiyor. Müşteriden kaynaklanan hesaba katmadığınız durumlar oluştu… Bu noktada ürünlerinizi içine koymanız gereken 18 farklı kalitenin herhangi bir türünde, değişik ölçülerden acil koli ihtiyaçlarınız olabilir. Yani çok doğal durumlar… ^^

Bu aşamada önemli olan ihtiyaçlarınız hemen algılayıp en kısa sürede bunu telafi etmektir. Koli nedeniyle zaman kaybedemezsiniz… Daima makul fiyat ve hızlı teslimat politikalarımızla ile ihtiyaçlarınızı karşılama yönünde size çözüm ortağı olmamız gerektiğinin farkındayız.

Peki ne yapmanız gerekiyor? Dilerseniz tüm bilgileri sitemizin Acil Koli kısmından öğrenebilirsiniz.

Kısaca anlatmak gerekirse sistem son derece basit. Öncelikle ihtiyacınız olan koli, hali hazırda elinizde olan bir koli değilse, ürününüze göre ölçüsünü çıkartmanız gerekiyor. Hemen “koli ölçümü nasıl çıkartırım?” yazısını ziyaret edin ve koli ölçünüzü nasıl çıkartmanız gerektiğinizi okuyun lütfen.

Koli ölçülerinizi hesapladıktan sonra İletişim kısmından, FORM, E-MAIL, WHATSAPP, SKYPE ya da TELEFON gibi seçeneklerle hemen bizimle iletişime geçip bilgilerinizi aktarın.

Koli talebiniz ile ilgili gerekli ölçü bilgilerini alıp sizinle istişare ettikten sonra, ihtiyacınıza yönelik üretimimiz başlayacak ve ACİL kelimesinin karşılığı olan HEMEN talebiniz, bu çarkların dönmesi ile en kısa sürede tamamlanacaktır. Bu noktada önemli olan ihtiyacınızın HIZLI bir şekilde tamamlanmasıdır.

Koli ya da kutu üretiminiz tamamlandıktan sonra, ürünün hızlı bir şekilde tarafınıza ulaşması için, ilk başvurunuzda TESLİMAT BİLGİLERİNİZİ net bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Olabilecek en uygun seçeneklerle ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde tarafınıza göndereceğiz.